wersja testowa
LAST MINUTE - znajdź najlepsze oferty
Kategoria: Góry, uzdrowiska, SPA Subscribe to this feed
go2spa.pl — W swojej ofercie portal go2spa.pl posiada hotele w różnych regionach Polski oraz dysponuje licznymi obiektami SPA za granicą. Posiadają one doskonałe zaplecze spa, oferując swoim klientom wypoczynek i relaks na najwyższym poziomie. W ofercie między innymi pobyty spa w takich ośrodkach jak hotel Dr Eris czy hotel Gołębiewski. Portal prowadzony przez Mega Travel. (zobacz stronę)
gory.pl — Zdajemy sobie sprawę tego, iż niezapomniane chwile w górach mijają błyskawicznie i z wielką chęcią przeżyłoby się je jeszcze raz. Właśnie dlatego w portalu Góry.pl prezentujemy bazę noclegową pełną ofert do których tak jak do ulubionych górskich miejsc z pewnością nieraz wrócicie! (zobacz stronę)
slovenskyraj.sk — Oto moja strona poświęcona Narodowemu Parkowi „Słowacki Raj", poprzez którą chcę Was zachęcić do odwiedzenia tego przepięknego zakątka Słowacji. Witajcie. (zobacz stronę)
zakopaneonline.pl — Wybierasz się do Zakopanego. Zobacz jaka jest teraz pogoda. Na stronie serwisu webkamera z widokiem na Tatry. Poza tym w serwisie znajdziesz miejsca noclegowe w Zakopanem i okolicy. (zobacz stronę)
zol.pl — Oferujemy noclegi w Zakopanem w kilkust obiektach: apartamenty, domy wczasowe, hotele, pokoje gościnne, wille i campingi. W serwisie również szczegółowa mapa Zakopanego pozwalająca zlokalizować wybrane miejsca noclegowe. (zobacz stronę)
solina.info.pl — Bieszczady należą do najbardziej malowniczych gór Europy. Niepowtarzalny klimat i urok ich wschodniobeskidzkiego krajobrazu przyciąga nieustannie w te strony nowe rzesze turystów. Portal Turystyczny Solina.info.pl - w założeniu autorów ma zachęcić gości odwiedzających ten uroczy region do przyjazdów w te strony o róznych porach roku. (zobacz stronę)
chatamikolaja.eu — Nasz dom to odremontowana i przebudowana wylęgarnia pstrągów, wybudowana ponad 100 lat temu przez zakon cystersów. Jeżeli chcesz poznać Karkonosze, zwiedzić Karpacz, zobaczyć jak wspaniałym miejscem jest Szklarska Poręba, wziąść udział w turnieju rycerskim na Zamku Chojnik, odwiedzić teatr w Jeleniej Górze to nie znajdziesz lepszego miejsca. (zobacz stronę)
mojaaustria.pl — Portal mojaAustria.pl prezentuje ofertę wyjazdów do Austrii (wyjazdów narciarskich, oferty letniego wypoczynku, oferty dla aktywnych). Opis regionów Austrii, aktualności, wycieczki, wyszukiwarka hoteli i apartamentów. Warto! (zobacz stronę)
czeskiegory.pl — Najwięcej informacji o górach czeskich tylko na jednym miejscu ! Tanie, tańsze i najtańsze zakwaterowanie. Warunki śniegowe zimą, warunki pogodowe latem. Wyszukiwanie interakcyjne na mapie. Kamery internetowe z obrazem odświeżanym co 5 minut. (zobacz stronę)
vt.sk — Odkryjcie piękno Łomnickiego Szczytu! Wjedźcie wiszącą kolejką linową na sam wierzchołek Łomnickiego Szczytu i rozkoszujcie się wspaniałą panoramą Tatr Wysokich oraz odpocznijcie sobie w stylowej kawiarni Dedo. Serwis (po polsku) poświęcony Tatrzańskiej Łomnicy: turystyka, atrakcje, usługi, noclegi, cenniki i wiele, wiele więcej. Latem i zimą. (zobacz stronę)
slowackie.pl — Najwięcej informacji o górach słowackich tylko na jednym miejscu ! Tanie, tańsze i najtańsze zakwaterowanie. Warunki śniegowe zimą, warunki pogodowe latem. Wyszukiwanie interakcyjne na mapie. Kamery internetowe z obrazem odświeżanym co 5 minut. (zobacz stronę)
kopalniazlota.pl — Najstarsze prace wydobywcze prowadzono w okolicach Złotego Stoku już około 2000 lat p.n.e. Od tego czasu aż do lat dzisiejszych zdołano wydrążyć przeszło 300 km sztolni, szybów i chodników rozmieszczonych aż na 21 poziomach. Kopania złota w Złotym Stoku czeka jeszcze na swoich odkrywców. Zapraszamy i oferujemy wiele atrakcji, w tym: podziemny tramwaj, podziemny spływ, film o kopalni itd. (zobacz stronę)
jaskinia.pl — Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie znajduje się w Masywie Śnieżnika Kłodzkiego, na prawym zboczu Doliny Kleśnicy, w bloku marmurów leżącym w górze Stromej. Zapraszamy i prosimy o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji biletów, gdyż ich ilość jest ograniczona ze względu na ochronę mikroklimatu jaskini. Wszystkie potrzebne informacje na stronach serwisu. (zobacz stronę)
vysoketatry.com — 1. Najwspanialszą atrakcją turystyczną jest wyjazd kolejką linową na pieszo niedostępny szczyt Łomnicy (2634 m.). 2. Bielska jaskinia kryje w sobie najbardziej tajemniczy świat. 3. Największą skalną ścianą w Wysokich Tatrach jest 900 m. wysoka, północna ściana Małego Szczytu Kieżmarskiego. 10 razy naj... w słowackich Wysokich Tatrach. Portal vysoketatry.com szczegółowo opisuje atrakcje tego regionu. Dostępna wersja po polsku (zobacz stronę)
bialydunajec.org — Obóz adresowany jest do świeżo upieczonych studentów pragnących poznać życie studenckie, ale także dla tych, którzy już mają za sobą pierwsze miesiące studiów. Codzienne wędrówki po górach, wspólne wieczory i rozmowy do późnej nocy są wspaniałą szansą na poznanie wspaniałych ludzi i spędzenie niezapomnianych chwil w gronie studenckim. (zobacz stronę)
atacama.pl — W programie obozu przewidywanych jest wiele ciekawych zajęć – warsztaty plastyczne, taneczne, zabawy integracyjne. Uczestnicy wezmą udział w wyprawach po górach, a także całodziennych wycieczkach do Czech. (zobacz stronę)
Szukaj:

Tagi:
brak tagów

Website Monitoring by ServiceUptime.com
Monitoring witryny

Bandwidth Monitor